• Telefon: 0 312 284 62 22
  • E-Posta: info@serberker.com

Kurumsal

 

Bilginin paylaşıldıkça çoğalıp, daha etkin hale geleceği gerçeği karşısında, bu paylaşıma katkıda bulunmayı kendimize görev bildik. Bizler, yaklaşık otuz yılın birikimi ve deneyimi ile yola çıkarak; SER & BERKER Bağımsız Denetim A.Ş.’ni, 1992 yılında Ankara’da kurduk. Ankara (Merkez), İstanbul(Şube) ile Türkiye’nin çeşitli sektörlerindeki  firmalara bağımsız denetim , danışmanlık, eğitim hizmeti veren, konusunda ülkenin önde gelen müşavirlik firmalarından birisidir. Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak; Kamu Gözetim Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu, Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu  ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na tabi kuruluşların ilgili her türlü denetimini Uluslararası Denetim Standartları’na göre yapmakta ve raporlamaktayız. Gelişim süreci içerisinde müşteri portföyünü genişleterek kısa zamanda ülkemizin saygın ve sayılı büyüklükteki denetim firmaları arasında yerini almıştır.

Edindiğimiz bilgi birikimi, deneyim ve sahip olduğumuz görev bilincinin bir gereği olarak, bağımsız denetim ve raporlama alanlarındaki çalışmalarımızla, ilgili kurumsal yapıların geliştirilmesi, uygulama kalitesinin arttırılması ve toplumsal bilgi düzeyinin yükseltilmesi amacını taşıyor; bu alanlardaki hizmetlerimizi kamunun yararlanmasına sunuyoruz.

 

Merkezi İngiltere’de olan ve dünyada 96 ülkede ve 400’ün üzerinde faaliyet merkezi bulunan ‘DFK International’ ile ortaklık yapan firmamız, yurtdışına açılmayı hedefleyen veya yurtdışı ortaklı firmalar için dünyanın dört bir köşesinde aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini daima üst düzeyde tutmayı amaçlayan firmamız, uluslararası muhasebe standartları konusunda uzmanlaşmış personeli ile bağımsız denetim ve uluslararası finansal raporlama konularında kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahiptir.

 

İş Yaşamındaki Temel Yaklaşımımız
İnanıyoruz ki;

• Dinlemek, çözüm üretmenin en iyi yoludur.
• Bilgiyi paylaşmak, tartışmasız zenginliğimizdir.
• Gizlilik, müşterilerimizle aramızdaki güvenin sembolüdür.
• Müşterilerimizle takım oluşturmak, işlevselliktir.
• Yaratıcılık ve Yenilikçilik, işimizin bir parçasıdır.