• Telefon: 0 312 284 62 22
  • E-Posta: info@serberker.com

DFK International

 

Ser&Berker Bağımsız Denetim A. Ş. dünyanın ilk 10 bağımsız denetim kurumlarından birisi olan DFK INTERNATIONAL’ın Türkiye ofisidir.

 

Dünyanın en büyük ve köklü finans merkezlerinden biri olan Londra’da merkez ofisi olan DFK INTERNATIONAL 50 yıllık geçmişiyle; yerel bilginin küresel bir değer olduğu bilinciyle tüm paydaşlarını ağı içinde aynı değerlilikle koruyan felsefesiyle bir dünya markasıdır.Küresel operasyonel yetkinliğinin artırmak adına dünyayı üç bölgesel merkezden yönetilen DFK; Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesel merkezleri vardır. Toplam 96 ülkedeki 380 ofisiyle yurtdışına açılmayı hedefleyen veya yurtdışı ortaklı firmalar için dünyanın dört bir köşesinde aynı kalitede hizmet sunmaktadır.

 

Temel felsefesi paydaşlarını tam anlayarak, onların sorunlarına objektif ve efektif çözümler sunmak olan DFK; deneyimli ve uzman personeliyle zamanında iş teslimini de çalışma yönteminin de ana prensibi yapmıştır. DFK INTERNATIONAL paydaşlarını müşterilerine kusursuz hizmet sunan canlı bir organizma olarak tanımlamaktadır. Bunu yaparken de bulunduğu ülkenin kültür geleneğine ve normlarına saygılı olan DFK, hizmet ürettiği ülkenin tüm vergi sisteminde uzman olan DFK paydaşlarıyla tam uyum içinde çalışarak kamu ve özel kurum ve kuruluşlarının ihtiyacı olan danışmanlık hizmetlerine yarım asırdır sorunsuz çözümler üretir.

 

DFK International global ofislerince benimsenen temel ilkeler

• Müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve efektif danışmanlık,

• Uzman ve deneyimli danışmanlar aracılığıyla özgün ve ivedi hizmet,

• Profesyonel ve etik standartları korumak,

• Kilit Personel için ulusal ve uluslararası eğitim kursları,

• Network üyelerinin kurumsal ve olası yönetim sorunlarını çözüm üretmek ve rehberlik etmek,

• Uygulanacak standart,  ilke, strateji ve politikaların geliştirilmesi ve korunmasına önderlik etmek.

 

Ser&Berker Bağımsız Denetim A. Ş.  olarak; DFK iş kültürümüzle Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) konusunda uzman kadrolarımızla, bağımsız denetim ve uluslararası finansal raporlama alanlarında değişimi ve gelişimi izliyor. Ulusal ve uluslararası müşterilerimize çözüm odaklı raporlamalar yapıyoruz.